انجام پایان نامه

 

 

 

چاپ مقاله در ژورنال های آی اس آی (ISI) و آی اس سی (ISC)

دوستان گرامی،

همانطور که مستحضرید دانشجویان تحصیلات تکمیلی با اهداف مختلف از جمله انجام تکالیف کلاسی، اخذ دو نمره پایان نامه، شرکت در مصاحبه های پذیرش مقطع دکتری، و یا مصاحبه جذب هیئت علمی و ... بالاجبار می بایست محصولات پژوهشی خود (مقالات) را در ویترین های بین المللی و علمی به نمایش گذارند. از جمله مهمترین این ویترینها، ژورنالهای ISI و ISC می باشند که مکاتبه و برقراری ارتباط با آنها نیازمند آگاهی و تخصصی خاصی است که متأسفانه بدلیل اطلاع رسانی ضعیف در دانشگاههای ایران، اغلب دانشجویان گرامی در این حوزه دچار ضعف و ناآگاهی می باشند.

 

بهمین دلیل، در ایران بسیاری از دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشجویان بدلیل نا آگاهی مذکور یا بهیچ عنوان در ژورنالی به چاپ نمی رسند و یا اینکه در ژورنالی بسیار ضعیف و نا معتبر به چاپ می رسند که این امر پایمال شدن بار علمی و فنی مقاله را بدنبال خواهد داشت.

از اینرو، برای تدوین یک مقاله استاندارد، انتخاب ژورنال مناسب برای چاپ آن، و نحوه مکاتبه با ژورنالهای هدف، می بایست از متخصصین آن کمک گرفت تا بجای پیمودن راه های نادرست و رفتن به نا کجا آباد، مستقیم به سمت هدف پیش رفت. گروه پژوهشگران آفتاب با در اختیار داشتن متخصصین بسیار مجرب و متعهد که خود مسیر علمی را تا مقطع دکتری طی نموده اند، خدمات مشاوره ای رایگانی را در این زمینه برای دانشجویان عزیز فراهم آورده است.

جهت کسب مشاوره رایگان در مورد چاپ مقالات در ژورنالهای ISI  و ISC با ما تماس بگیرید:  09361370426 /  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

بازگشت به بالا

پایان نامه مدیریت

پایان نامه مدیریت

فرایند انتخاب موضوع تا دفاع نهایی از پایان نامه مدیریت در گرایش‌های مختلف، برای بیشتر سیستم های دانشگاهی در ایران تقریبا مشابه تمام سیستم های آموزش عالی دنیا  یک پروسه مشخص  و تعریف شده را در بر می گیرد. روند تهیه و ارائه پایان نامه مدیریت، فرایند چند مرحله‌ای در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری است که البته چنان دشوار است که ذهن دانشجویان را تماما معطوف به خود کرده است. به این جهت همه اساتید موظف هستند که به دانشجویان برای ارائه و انجام پایان نامه موفق در رشته های مختلف همچون مدیریت و در گرایش های مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی،  مدیریت تحول،مدیریت  صنعتی، مدیریت دولتی، مدیریت مالی و مدیریت منابع انسانی و سایر گرایش ها کمک و راهنمایی لازم را ارائه نمایند.
مسلم است که در دانشگاه های مختلف میزان سخت گیری و کمک استادهای راهنما به دانشجویان برای انتخاب موضوع، انجام پروپوزال و پایان نامه مدیریت متفاوت می باشد.

در برخی موارد استاد راهنما و اساتیدی که اصطلاحا مشاور نامیده می شوند خودشان برای دانشجو موضوع پایان نامه را انتخاب کرده و سپس دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ، بر اساس عنوان مشخص شده اقدام به تنظیم پروپوزال مربوط به پایان نامه خود  می کنند که این کار می تواند مزایایی برای دانشجو داشته باشد که از آن جمله می توان به اطمینان یافتن از دادن صلاحیت و تایید موضوع پایان نامه توسط اساتید مربوطه اشاره نمود. البته تنظیم پروپوزال مزیت های  بسیاری دارد ولی به صورت کلی هدف از تنظیم پروپوزال را می توان داشتن نقشه راه جهت ادامه‌ی تحقیق و جلوگیری از اتلاف منابع و زمان بیشتر قبل از تایید کامل پایان نامه بیان نمود. بعد از تنظیم پروپوزال ، دانشجوی مربوطه آن را به استاد راهنمای خود ارائه می دهد و پس از تایید نهایی، اجرای پایان نامه و تحقیقات مربوطه انجام می پذیرد.

همه می دانیم که نگارش پایان نامه نیاز به تلاش زیادی دارد که این امر سختی های خودش را دارد. گروه مشاوره پژوهشگران آفتاب آماده است تا با مشاوره و آموزش به شما دانشجویان محترم شما را در این راستا یاری نماید.

خدمات ما عبارتند از :

مشاوره و آموزش در خصوص چگونگی تعیین موضوع پایان نامه، رساله و مقاله

مشاوره و آموزش در خصوص چگونگی تدوین فصول پایان نامه و رساله

مشاوره و آموزش در خصوص چگونگی تدوین مقالات علمی - پژوهشی و علمی - ترویجی

مشاوره و آموزش در خصوص چگونگی طراحی پرسشنامه های علمی

گردآوری داده ها و انجام آنالیز های آماری

انجام آنالیز های ریاضیاتی

ویراستاری پایان نامه

ویراستاری رساله دکتری

و ترجمه متون تخصصی

 

 

با ما تماس بگیرید   09361370426

 پایان نامه مدیریت، پایان نامه مدیریت اجرایی،  پایان نامه مدیریت استراتژیک، پایان نامه مدیریت بازرگانی، پایان نامه مدیریت دولتی، پایان نامه مدیریت  منابع انسانی، پایان نامه مدیریت تحول، پایان نامه مدیریت ورزشی، پایان نامه مدیریت mba، پایان نامه مدیریت رفتار سازمانی، پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات، پایان نامه مدیریت صنعتی، پایان نامه مدیریت کارآفرینی، پایان نامه مدیریت گردشگری، پایان نامه مدیریت آموزشی