انجام پایان نامه

 

 

 

آخرین لیست سیاه منتشر شده توسط وزارت علوم در خصوص نشریات نامعتبر

 

"اخطار در مورد چاپ مقاله در ژورنالهای نامعتبر"

 

دانشجویان عزیز تحصیلات تکمیلی و محققین بزرگوار توجه داشته باشند که در صورت چاپ مقالات خود در ژورنالهایی که نام آنها در  لیست سیاه وزارت علوم وجود دارد، مقاله آنها توسط هیئت های ممیزی در سرتاسر کشور فاقد ارزش تشخیص داده خواهد شد.

لذا قبل از انتخاب نهایی ژونالهای هدف جهت سابمیت و چاپ مقاله خود، حتماً از مشمول نبودن آن در لیست سیاه اطمینان حاصل نمائید.

جهت اطلاع رسانی دقیق به شما عزیزان، لینک آخرین لیست سیاه منتشر توسط وزارت علوم که در مهرماه 1392 منتشر شد، در همین پست قرار داده شده است. در صورت ارائه لیستی جدید از طرف وزارت مذکور، حتما این لینک بروز رسانی خواهد شد.

علاوه بر این، شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره رایگان در زمینه انتخاب صحیح ژورنال، به یکی از طرق زیر با متخصصین گروه آفتاب تماس حاصل فرمائید:

 

09361370426

sunrgroup@yahoo.nl

 

 

ادامه مطلب...

چاپ مقاله در ژورنال های آی اس آی (ISI) و آی اس سی (ISC)

دوستان گرامی،

همانطور که مستحضرید دانشجویان تحصیلات تکمیلی با اهداف مختلف از جمله انجام تکالیف کلاسی، اخذ دو نمره پایان نامه، شرکت در مصاحبه های پذیرش مقطع دکتری، و یا مصاحبه جذب هیئت علمی و ... بالاجبار می بایست محصولات پژوهشی خود (مقالات) را در ویترین های بین المللی و علمی به نمایش گذارند. از جمله مهمترین این ویترینها، ژورنالهای ISI و ISC می باشند که مکاتبه و برقراری ارتباط با آنها نیازمند آگاهی و تخصصی خاصی است که متأسفانه بدلیل اطلاع رسانی ضعیف در دانشگاههای ایران، اغلب دانشجویان گرامی در این حوزه دچار ضعف و ناآگاهی می باشند.

ادامه مطلب...

چاپ مقالات در ژورنالهای معتبر و مورد تایید وزارت علوم

گستره دانش در دنیای کنونی بسیار گسترده است. طیف وسیع رشته ها، گرایشها و موضوعات علمی گواه این نکته است که دیگر مرزبندی گذشته در ارتباط با علوم کارکرد خود را از دست داده اند. در این میان یکی از مهمترین ابزارهای گسترش دانش نشریات علمی یا ژورنالها هستند.

رشد شگفت انگیز تعداد ژورنالها در سالهای اخیر سبب گشته است انتخاب یک ژورنال مناسب جهت چاپ مقاله با وجود بیش از بیست هزار عنوان ژورنال معتبر و بیش از دهها عنوان ژورنال در هر موضوع تخصصی با مشکل مواجه باشد. چه بسیارند مقالات ارزشمندی که به دلیل عدم آشنایی کامل مولفین آنها، در ژورنالهایی با کیفیت پایین چاپ شده اند و یا جهت چاپ آن در ژورنال مناسب زمان بسیار زیادی صرف شده است.

ادامه مطلب...

مقاله چگونه ارزیابی میشود ؟

پس از در نظر گرفتن معیارهای ذکر شده در قسمت معیارهای انتخاب مجله مناسب ، جهت ارسال مقاله باید چند نمونه از مقالاتی که در شماره اخیر (Current issue) مجله چاپ شده‌اند و معمولا به صورت Sample issue در سایت مجله مشخص می‌شوند، دانلود شود تا با فرمت و شیوه نگارش مقالات آشنا شوید. به عنوان مثال شیوه نوشتن مراجع (References) وابسته به مجله است. اگر موارد نگارشی در نوشتن مقاله رعایت نشود، ارزش مقاله نوشته شده از نظر داوران بسیار پایین بوده و حتی گاهی از اوقات بدون داوری، مقاله از طرف مجله به نویسندگان برگردانده می‌شود.

ادامه مطلب...

مراحل بعد از ارسال مقاله

پس از ارسال مقاله و داوری شدن آن توسط داوران ژورنال، یک سری فرآیندهای تکمیلی همچون اصلاح مقاله، پاسخ به نظرات داوران و … جهت پذیرش نهایی مقاله می بایست صورت پذیرد که در این قسمت به آنها اشاره می شود:

اصلاح مقاله

در صورتیکه بر اساس نظر داوران مقاله نیازمند اصلاح باشد، سردبیر مجله پیش‌نویس ارسال شده را به همراه نکات و پرسش‌های مطرح شده توسط هر یک از داوران به نویسندگان باز می‌گرداند. نویسندگان می‌بایست به تمامی نکات مطرح شده توسط داوران، پاسخ دقیق و روشن داده و manuscript را اصلاح نمایند.

ادامه مطلب...

پایان نامه مدیریت

پایان نامه مدیریت

فرایند انتخاب موضوع تا دفاع نهایی از پایان نامه مدیریت در گرایش‌های مختلف، برای بیشتر سیستم های دانشگاهی در ایران تقریبا مشابه تمام سیستم های آموزش عالی دنیا  یک پروسه مشخص  و تعریف شده را در بر می گیرد. روند تهیه و ارائه پایان نامه مدیریت، فرایند چند مرحله‌ای در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری است که البته چنان دشوار است که ذهن دانشجویان را تماما معطوف به خود کرده است. به این جهت همه اساتید موظف هستند که به دانشجویان برای ارائه و انجام پایان نامه موفق در رشته های مختلف همچون مدیریت و در گرایش های مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی،  مدیریت تحول،مدیریت  صنعتی، مدیریت دولتی، مدیریت مالی و مدیریت منابع انسانی و سایر گرایش ها کمک و راهنمایی لازم را ارائه نمایند.
مسلم است که در دانشگاه های مختلف میزان سخت گیری و کمک استادهای راهنما به دانشجویان برای انتخاب موضوع، انجام پروپوزال و پایان نامه مدیریت متفاوت می باشد.

در برخی موارد استاد راهنما و اساتیدی که اصطلاحا مشاور نامیده می شوند خودشان برای دانشجو موضوع پایان نامه را انتخاب کرده و سپس دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ، بر اساس عنوان مشخص شده اقدام به تنظیم پروپوزال مربوط به پایان نامه خود  می کنند که این کار می تواند مزایایی برای دانشجو داشته باشد که از آن جمله می توان به اطمینان یافتن از دادن صلاحیت و تایید موضوع پایان نامه توسط اساتید مربوطه اشاره نمود. البته تنظیم پروپوزال مزیت های  بسیاری دارد ولی به صورت کلی هدف از تنظیم پروپوزال را می توان داشتن نقشه راه جهت ادامه‌ی تحقیق و جلوگیری از اتلاف منابع و زمان بیشتر قبل از تایید کامل پایان نامه بیان نمود. بعد از تنظیم پروپوزال ، دانشجوی مربوطه آن را به استاد راهنمای خود ارائه می دهد و پس از تایید نهایی، اجرای پایان نامه و تحقیقات مربوطه انجام می پذیرد.

همه می دانیم که نگارش پایان نامه نیاز به تلاش زیادی دارد که این امر سختی های خودش را دارد. گروه مشاوره پژوهشگران آفتاب آماده است تا با مشاوره و آموزش به شما دانشجویان محترم شما را در این راستا یاری نماید.

خدمات ما عبارتند از :

مشاوره و آموزش در خصوص چگونگی تعیین موضوع پایان نامه، رساله و مقاله

مشاوره و آموزش در خصوص چگونگی تدوین فصول پایان نامه و رساله

مشاوره و آموزش در خصوص چگونگی تدوین مقالات علمی - پژوهشی و علمی - ترویجی

مشاوره و آموزش در خصوص چگونگی طراحی پرسشنامه های علمی

گردآوری داده ها و انجام آنالیز های آماری

انجام آنالیز های ریاضیاتی

ویراستاری پایان نامه

ویراستاری رساله دکتری

و ترجمه متون تخصصی

 

 

با ما تماس بگیرید   09361370426

 پایان نامه مدیریت، پایان نامه مدیریت اجرایی،  پایان نامه مدیریت استراتژیک، پایان نامه مدیریت بازرگانی، پایان نامه مدیریت دولتی، پایان نامه مدیریت  منابع انسانی، پایان نامه مدیریت تحول، پایان نامه مدیریت ورزشی، پایان نامه مدیریت mba، پایان نامه مدیریت رفتار سازمانی، پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات، پایان نامه مدیریت صنعتی، پایان نامه مدیریت کارآفرینی، پایان نامه مدیریت گردشگری، پایان نامه مدیریت آموزشی