"طرح مشاوره رایگان" در زمینه "انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکترا"

تعیین درست موضوع پایان نامه ارشناسی ارشد و رساله دکترا، اولین و شاید مهمتریم گام در مسیر انجام یک پژوهش با کیفیت می باشد. تعیین موضوع در پروژه های پژوهشی بر اساس رویکردهای مختلفی همچون، مسئله محوری، ناب محوری، سفارش محوری، و ... صورت می پذیرد که هر کدام از رویکردهای نام برده، مراحل خاص خود را طلب می کند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی و علی الخصوص دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد (بدلیل تجربه کم در حوزه پژوهش)، یکی از دغدغه های اصلی خود را عدم توانایی در انتخاب موضوع مناسب جهت انجام پایان نامه یا رساله خود معرفی می کنند که این ناشی از موارد مختلفی همچون عدم آشنایی دانشجو با پایگاه های علمی ارائه دهنده مقاله، عدم دسترسی دانشجو به پایگاههای مذکور، عدم تسلط دانشجو به حوزه های مختلف رشته تحصیلی، عدم دانش دانشجو در مورد موضوعات و مباحث روز رشته تحصیلی و ... نشأت می گیرد.

همه این مسائل باعث می شوند که مرحله انتخاب موضوع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، به یک مرحله استرس زا تبدیل شده و سردرگمی آنها را بهمراه داشته باشد. از اینرو، اخذ مشاوره صحیح و دقیق از کارشناسان واقعی و مجرب می تواند بسیاری از این دغدغه های را کاهش داده و مسیر صحیح را به دانشجویان نشان دهد.

در همین راستا، گروه پژوهشگران آفتاب با بهره گیری از تجربه، تخصص و دانش کادر خود، و در قالب "طرح مشاوره رایگان"، خدمات بسیار مناسب و کم نظیری را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی فراهم آورده است. بطوریکه دوستان عزیز می توانند از طریق آدرس ایمیل و یا شماره تلفن زیر، براحتی به متخصصین گروه آفتاب که همگی از فارغ التحصیلان مقطع دکترا می باشند دسترسی داشته و از مشاوره های رایگان و تخصصی آنها در زمینه چگونگی انتخاب صحیح موضوع استفاده نمایند.

 

طرح مشاره رایگان: تماس مستقیم با مشاورین و متخصصین فارغ التحصیل دوره دکتری  09361370426

بازگشت به بالا

پایان نامه مدیریت

پایان نامه مدیریت

فرایند انتخاب موضوع تا دفاع نهایی از پایان نامه مدیریت در گرایش‌های مختلف، برای بیشتر سیستم های دانشگاهی در ایران تقریبا مشابه تمام سیستم های آموزش عالی دنیا  یک پروسه مشخص  و تعریف شده را در بر می گیرد. روند تهیه و ارائه پایان نامه مدیریت، فرایند چند مرحله‌ای در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری است که البته چنان دشوار است که ذهن دانشجویان را تماما معطوف به خود کرده است. به این جهت همه اساتید موظف هستند که به دانشجویان برای ارائه و انجام پایان نامه موفق در رشته های مختلف همچون مدیریت و در گرایش های مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی،  مدیریت تحول،مدیریت  صنعتی، مدیریت دولتی، مدیریت مالی و مدیریت منابع انسانی و سایر گرایش ها کمک و راهنمایی لازم را ارائه نمایند.
مسلم است که در دانشگاه های مختلف میزان سخت گیری و کمک استادهای راهنما به دانشجویان برای انتخاب موضوع، انجام پروپوزال و پایان نامه مدیریت متفاوت می باشد.

در برخی موارد استاد راهنما و اساتیدی که اصطلاحا مشاور نامیده می شوند خودشان برای دانشجو موضوع پایان نامه را انتخاب کرده و سپس دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ، بر اساس عنوان مشخص شده اقدام به تنظیم پروپوزال مربوط به پایان نامه خود  می کنند که این کار می تواند مزایایی برای دانشجو داشته باشد که از آن جمله می توان به اطمینان یافتن از دادن صلاحیت و تایید موضوع پایان نامه توسط اساتید مربوطه اشاره نمود. البته تنظیم پروپوزال مزیت های  بسیاری دارد ولی به صورت کلی هدف از تنظیم پروپوزال را می توان داشتن نقشه راه جهت ادامه‌ی تحقیق و جلوگیری از اتلاف منابع و زمان بیشتر قبل از تایید کامل پایان نامه بیان نمود. بعد از تنظیم پروپوزال ، دانشجوی مربوطه آن را به استاد راهنمای خود ارائه می دهد و پس از تایید نهایی، اجرای پایان نامه و تحقیقات مربوطه انجام می پذیرد.

همه می دانیم که نگارش پایان نامه نیاز به تحقیقات وسیعی دارد که اغلب دانشجویان مقطع کارشناسی و دانشجویان مقطع دکتری به دلیل داشتن شغل و مباحث مرتبط با آن، نمی توانند به صورت تمام وقت به مطالعه در زمینه ی پایان نامه خود بپردازند، دانشجویان اغلب به دنبال افرادی هستند که با هزینه های معقول در نگارش پایان نامه و یا در تنظیم پروپوزال کمک حال آنان باشند.
اعتقاد ما بر این است که دانشجویان گرایش های مختلف مدیریت نباید هزینه های زیاد برای انجام کار پایان نامه خود پرداخت کنند، بلکه با یک هزینه منطقی و معقول و با همکاری با اساتید مجرب موسسه‌ی گروه پژوهشگران آفتاب به عنوان متخصصان و مشاوران انجام تحقیقات علمی و تهیه پایان نامه‌ها می توانند از کیفیت کار بهره‌مند شده و گام به مقاطع بالاتر بگذارند.
دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مدیریت و همچنین سایر رشته‌ها که قصد ادامه تحصیل دارند باید مساله نگارش پروپوزال و پایان نامه را جدی تر دنبال نمایند تا از کیفیت آنچه عمل می شود مطمئن گردند.

با ما تماس بگیرید   09361370426

 پایان نامه مدیریت، پایان نامه مدیریت اجرایی،  پایان نامه مدیریت استراتژیک، پایان نامه مدیریت بازرگانی، پایان نامه مدیریت دولتی، پایان نامه مدیریت  منابع انسانی، پایان نامه مدیریت تحول، پایان نامه مدیریت ورزشی، پایان نامه مدیریت mba، پایان نامه مدیریت رفتار سازمانی، پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات، پایان نامه مدیریت صنعتی، پایان نامه مدیریت کارآفرینی، پایان نامه مدیریت گردشگری، پایان نامه مدیریت آموزشی